Dane firmy

Depresja lekarz


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


Sienna 72, 00-833 Warszawa

Tel: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Depresja lekarz

Data dodania firmy: 2019-08-01

Współczesny tryb życia – szczególnie w dużych miastach – w połączeniu z pracą pod presją nie służy osiąganiu tak pożądanej równowagi i stabilności emocjonalnej i psychicznej. Wręcz przeciwnie, kobiety i mężczyźni, dzieci i seniorzy borykają się z wieloma problemami w życiu osobistym, które odciskają piętno na psychice. Jeśli kryzys się przedłuża, być może to już depresja, której absolutnie nie można bagatelizować. To samo nie przejdzie, tak po prostu. Trzeba pozwolić sobie pomóc.

W takich chorobach jak depresja lekarz specjalista powinien udzielić fachowej pomocy. Każdy przypadek musi rozpatrywać indywidualnie, będąc zarazem delikatnym i stanowczym. Załamania i wszelkie towarzyszące depresji objawy mają przecież swoje źródło. U jednych w kieliszku, u drugich w traumatycznym zdarzeniu z przeszłości, jeszcze u innych w fakcie narodzin dziecka. To pokazuje, jak szeroki zakres zjawisk przekłada się na choroby psychiczne, które często wymagają zarówno terapii, jak i leczenia farmakologicznego.

W Warszawie pomoc psychologiczną, psychiatryczną i psychoterapeutyczną świadczy Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości, który składa się z zespołu doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy wspierają pacjentów dyskretnie i zarazem skutecznie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa