Dane firmy

https://bagazownia.pl/pol_m_TORBY-PODROZNE_Na-kolach-405.html | Torby podróżne na kółkach


P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Plażowa 15, 83-010 Straszyn

Tel: 58 682 89 42

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy https://bagazownia.pl/pol_m_TORBY-PODROZNE_Na-kolach-405.html | Torby podróżne na kółkach

Data dodania firmy: 2017-10-24

W przeszłości większość osób podróżowała z ciężkimi walizkami, które były nieporęczne i toporne. Później wynaleziono walizki na kółkach, które także były ciężkie, a jeśli wykonane były z lekkiego materiału, to kosztowały krocie. Obecnie ludzi bardziej interesują torby podróżne na kółkach, gdyż są lżejsze od walizek i na pewno o wiele tańsze. Super mocne torby oferuje sklep internetowy bagazownia.pl, w którym można kupić torby wysoko cenionych producentów krajowych i zagranicznych, takich jak Samsonite, Wittchen czy Travelite.

Wszystkie te produkty wykonane są z trwałych materiałów i niezwykle starannie wykończone. Prawie wszystkie duże torby posiadają podwójny stelaż i podwójne zamki do zamykania komory głównej, dwa zabezpieczone i schowane kółka, łatwo wysuwającą się rączkę i zapinane na rzepy uchwyty do ręki. Przy pojemności ponad 100 lutrów są w stanie pomieścić wszystko, co będzie potrzebne nawet podczas dłuższej podróży.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Apteka GEMINI


Trzy Lipy 3, Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58, Gdynia

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Plażowa 15, Straszyn