Dane firmy

Obudowa do laptopów różnych marek - https://plytydolaptopow.pl/


Desmo Kamil Wojsznis


Słowiańska 8A, 75-846 Koszalin

Tel: 536 590 836

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Obudowa do laptopów różnych marek - https://plytydolaptopow.pl/

Data dodania firmy: 2019-05-16

Nawet najbardziej zadbany laptop, który często przenoszony jest z miejsca na miejsce, z czasem ma porysowaną i zniszczoną obudowę, na której widnieją nieładne rysy czy ubytki plastiku. Chociaż nie wygląda to estetycznie, nie ma jednak znaczenia dla stanu technicznego sprzętu, ale jeśli uszkodzenia dotyczą zawiasów, klawiatury albo touchpada to już może wpływać na działanie urządzenia i czasami konieczna jest nowa obudowa do laptopa. 

Obudowy do dowolnego modelu większości marek laptopów dostępne są na przykład w serwisie ze strony plytydolaptopow.pl. Kupując ją właśnie tu, można liczyć na jej profesjonalną wymianę. W ofercie można znaleźć:

  • obudowę górną,
  • obudowę dolną,
  • klapy i ramki do matrycy,
  • maskownice zawiasów.

Są one tu dostępne w różnych kolorach, każda z części jest szczegółowo opisana, aby ułatwić klientowi odnalezienie dokładnie tego, czego szuka. W razie problemów z doborem właściwej części można zwrócić się z prośbą o pomoc do pracowników tej firmy. Dobrym rozwiązaniem jest także wysyłka sprzętu do Koszalina do siedziby serwisu, gdzie dana część od razu zostanie zamontowana.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś


Budziszyńska 29a, Szczecin

STUDIO22


Moniuszki 8, Połczyn Zdrój

Galeria Ambra


Kościuszki 11c, Mielno