Dane firmy

Decklink blackmagic


Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, 02-382 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Krótki opis firmy Decklink blackmagic

Data dodania firmy: 2019-03-19

W sieci można znaleźć różne firmy oferujące wynajem lub zakup profesjonalnego sprzętu niezbędnego w przemyśle filmowym czy telewizyjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z branżą albo interesujesz się tematyką nagrywania i obróbki video, wejdź na sklep.cyfrowarepublika.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą produktów i narzędzi potrzebnych do zgrywania i edycji filmu, a także nagrywania i obróbki materiału.

Szeroki wybór urządzeń daje możliwość zakupu odpowiedniego sprzętu i dobrać go do swoich indywidualnych potrzeb. Przez wzgląd na możliwość bezpośredniego kontaktu z producentem firma oferuje klientom markowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Istnieje również opcja wynajmu takiego wyposażenia, a także jego elementów pomocniczych, jak statywy czy panele LED.  

Teraz wiele urządzeń wspieranych jest przez najpopularniejsze aplikacje i systemy operacyjne. Sklep posiada w swojej ofercie najnowsze modele kart, w tym DeckLink Blackmagic posiadającą 4 niezależne kanały, które nadają się zarówno dla serwerów, jak i systemów jednocześnie służących do przechwytywania i odtwarzania.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa