Dane firmy

Kubki sklep internetowy


Kredens Babci Heli


Kolejowa 8, 57-256 Bardo

Tel: 530 544 218

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Kubki sklep internetowy

Data dodania firmy: 2019-02-14

Ulubiony kubek to ważny towarzysz codziennej krzątaniny. Zwykle, jego kształt, pojemność oraz wzór są odzwierciedleniem preferencji właściciela. Dają się tutaj zauważyć pewne prawidłowości: kobiety wolą raczej nieco delikatniejsze wzory i mniejsze pojemności, natomiast Panowie cenią sobie przede wszystkim takie kubki, w których może zmieścić się większa ilość napoju.

Kubki, jakie oferuje sklep internetowy, dostępny na stronie: kredens-babci-heli.pl, powinny usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających spośród klientów. Jest to młoda inicjatywa wśród sklepów online, która specjalizuje się w dystrybucji wszelkiego typu dodatków i akcesoriów domowych – utrzymanych w stylu skandynawskim. Właściciele stawiają głównie na marki takie, jak Ib Laursen czy też Green Gate.

Niezwykle gustowne i perfekcyjnie wykonane kubki, dostępne w ofercie tego sklepu internetowego będą długo i wiernie nam służyć. Większość z nich nadaje się do mycia w zmywarkach. Jedynym ograniczeniem jest fakt, iż nie można podgrzewać w nich napojów przy użyciu kuchenki mikrofalowej.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Akademia Języka


Braniborska 52, Wrocław

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

Adrian Fedorowicz ZWROTAIR


Piłsudskiego 74, Wrocław