Dane firmy

http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/ • Lekarz psychiatra na warszawskim ursusie


Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog


Hennela 10, 02-495 Warszawa Ursus

Tel: 603 611 980

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/ • Lekarz psychiatra na warszawskim ursusie

Data dodania firmy: 2017-09-13

Wielu ludziom wizyta u lekarza psychiatry bardzo źle się kojarzy, dlatego większość z nich, gdy ma problemy natury psychicznej, stara się to ukryć przed otoczeniem, a często nawet i przed rodziną. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ lekarz psychiatra, to lekarz, który leczy naszą duszę i nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś z nas będzie musiał skorzystać z porady psychiatry czy psychologa.

Dlatego, jeśli potrzebujesz porady doświadczonego specjalisty, to pamiętaj, że bardzo dobry lekarz psychiatra w trakcie specjalizacji, ma swój gabinet w Warszawie na Ursusie. To Marzena Firlej, bardzo dobra psychoterapeutka, która ma świetne podejście do człowieka i jak nikt inny rozumie swoich pacjentów, starając się dobrać jak najskuteczniejsze metody terapii.

Wszyscy zainteresowani wizytą u dobrego lekarza psychiatry powinni zajrzeć na psychiatrapsychoterapeuta.pl i zapisać się na konsultację w gabinecie bądź umówić się na wizytę domową.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Akademia Języka


Braniborska 52, Wrocław

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

Adrian Fedorowicz ZWROTAIR


Piłsudskiego 74, Wrocław